Ebédbefizetés

Az étkezés megrendelése és befizetése minden hónap elején esedékes a következő hónapra, erről mindig időben tájékoztatjuk Önöket a bejárati ajtókon és az internetes közösségi csoportokban. Kérjük az időpontot szíveskedjenek betartani.

Lehetőség van online megrendelésre és fizetésre vagy személyesen, készpénzes fizetéssel.

A kedvezményekhez szükséges dokumentumokat letölthetik a KSZKI portál közétkeztetés menüjében a letölthető dokumentumoknál, illetve kérhetik az intézmény irodájában.

Lehetőség van speciális étkezés megrendelésre a megfelelő szakorvosi igazolás birtokában, ez további személyes megbeszélést igényel.

Az étkezés lemondását minden nap fél 10-ig tudják megtenni telefonon, személyesen vagy online formában. A lemondás mindig a következő naptól lehetséges.

Étkezéssel kapcsolatos ügyintézés:

Óbudai Mesevilág Óvoda székhely:

Telefon: 06-1-243-1508

E-mail: barczi-o@kszki.obuda.hu

Óbudai Mesevilág Óvoda Cseppke Tagóvoda:

Telefon: 06-1-243-0598

E-mail: cseppke-o@kszki.obuda.hu

Óbudai Mesevilág Óvoda Vízi Tagóvoda és Vízi Telephely:

Telefon: 06-1-243-1360

E-mail: viziorg-o@kszki.obuda.hu