Bemutatkozunk – Vizi telephely

Bemutatkozás

Kétcsoportos kis óvodánk az Óbudai Mesevilág Óvoda Telephelyeként működik Békásmegyeren a Víziorgona utca 1. szám alatt, közös épületben a bölcsödével.

Szép környezetben, árnyékos fás udvarral rendelkezünk. Az épület 3 éve felújításon esett át, külső szigetelést kapott vidám színekkel. Részlegesen felújításra került az óvoda belseje is; új belső nyílászárókat kaptunk, megújult a gyermekmosdó és a tornaterem is.

Csoportjaink az átlagosnál kisebb alapterületűek, ennek megfelelően kisebb létszámmal 17-18 fővel működnek. Mindkét csoportunk vegyes életkorú.

Rossz idő esetén a hozzánk járó gyermekek mozgásigényét szép nagy tornatermünkben tudjuk kielégíteni. Az épület felújításakor sok tornatermi mozgásfejlesztőeszközt is kaptunk, ezeket rendszeresen használjuk a csoportos tornafoglalkozásokon, valamint az egyéni, kis csoportos mozgásfejlesztő foglalkozások során.

Óvodánk hangulatát és az itt dolgozókat egy verssel tudjuk legjobban bemutatni, amit tavaly karácsonyra kaptunk ajándékba: